String Overrides (7.x-1.9) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Language
ar: اللغة

en: Enabled
ar: مفعل

en: File
ar: ملف

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Your changes have been saved.
ar: لقد تم حفظ تغييراتك.

en: English
ar: إنجليزية

en: Examples
ar: أمثلة

en: Context
ar: السياق

en: Add row
ar: إضافة صف

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
ar: إذا كانت عدد الخيارات بالأعلى غير كاف، أشر على هذا المربع، ثم انقر زر "عرض مسبق" في الأسفل لإضافة المزيد من الخيارات.

en: Remove disabled strings
ar: إزالة المقاطع المعطلة
