String Overrides (7.x-1.9) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Language
et: Keel

en: Enabled
et: Lubatud

en: File
et: Manus

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Your changes have been saved.
et: Sinu muudatused on salvestatud.

en: Original
et: Originaal

en: English
et: Inglise keel

en: Examples
et: Näited

en: Context
et: Kontekst

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
et: Kui olemasolevatest kastidest ei piisa, kliki siia lisamaks rohkem valikuid.
