String Overrides (7.x-1.9) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enabled
eu: Gaituta

en: File
eu: Fitxategi

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Original
eu: Originala

en: English
eu: Ingelesa

en: Examples
eu: Adibideak

en: Context
eu: Testuingurua
