String Overrides (7.x-1.9) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Language
gu: ભાષા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Import
gu: આયાત

en: English
gu: અંગ્રેજી
