String Overrides (7.x-1.9) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Language
hu: Nyelv

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: File
hu: Fájl

en: Export
hu: Exportálás

en: Your changes have been saved.
hu: A módosítások mentése megtörtént.

en: Replacement
hu: Helyettesítés

en: Original
hu: Eredeti

en: English
hu: angol

en: Examples
hu: Példák

en: Overrides
hu: Felülírja

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Add row
hu: Sor hozzáadása

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
hu: Ha a fenti lehetőségszám nem elegendő, ide kattintva további lehetőség adható meg.
