String Overrides (7.x-1.9) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Language
lv: Valoda

en: Enabled
lv: Iespējots

en: File
lv: Fails

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Original
lv: Oriģināls

en: English
lv: Angļu

en: Examples
lv: Piemēri

en: Context
lv: Konteksts

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
lv: Lai pievienotu papildus izvēles, klikšķiniet šeit.
