String Overrides (7.x-1.9) - en to no translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
no: Lagre innstillinger

en: Language
no: Språk

en: Enabled
no: Aktivert

en: File
no: Fil

en: Export
no: Eksport

en: Your changes have been saved.
no: Endringene ble lagret.

en: Replacement
no: Erstatning

en: English
no: Engelsk

en: Examples
no: Eksempler

en: Context
no: Kontekst

en: Add row
no: Legg til rad

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
no: Om antall bokser over ikke er nok, kryss av denne boksen for å legge til flere.
