String Overrides (7.x-1.9) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Language
sr: Језик

en: Enabled
sr: Укључено

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: English
sr: енглески
