String Overrides (7.x-1.9) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: File
th: ไฟล์

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Examples
th: ตัวอย่าง

en: Context
th: บริบท

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
th: หากจำนวนช่องข้างบนไม่พอ คลิกที่นี่เพื่อเพิ่มตัวเลือก
