String Overrides (7.x-1.9) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Language
af: Taal

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: File
af: Lêer

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: English
af: Engels
