String Overrides (7.x-1.9) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Language
cs: Jazyk

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: File
cs: Soubor

en: Original
cs: Původní

en: English
cs: Anglicky

en: Examples
cs: Příklady

en: Context
cs: Kontext

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
cs: Není-li počet polí dostatečný, klikněte zde pro přidání dalších možností.
