String Overrides (7.x-1.9) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Language
jv: Basa

en: Enabled
jv: Urip

en: File
jv: Berkas

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: English
jv: Basa Inggris

en: Examples
jv: Contoné

en: Context
jv: Konték

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
jv: Yén jumlah kothaké ora cukup, klik nang kene kanggo nambahi pilihan.
