String Overrides (7.x-1.9) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Language
pl: Język

en: Enabled
pl: Włączone

en: File
pl: Plik

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Your changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zachowane

en: Replacement
pl: Zamiennik

en: Original
pl: Oryginał

en: English
pl: Angielski

en: Examples
pl: Przykłady

en: Overrides
pl: Unieważnienia

en: Context
pl: Kontekst

en: Add row
pl: Dodaj wiersz

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
pl: Jeśli potrzebnych jest więcej opcji, należy skorzystać z przycisku.

en: Attach your *.po file here to import the string overrides.
pl: Dołącz twój plik *.po, by nadpisac importowane treści.

en: A file to import is required.
pl: Do importu jest wymagany plik.

en: The language you would like to export.
pl: Język, który chcesz eksportować.

en: Upload a *.po file here to import a collection of strings.
pl: Prześlij plik *.po, aby zaimportować zbiór napisów.

en: The following is a generated *.po file. You can use this feature to backup the current String Overrides.
pl: Poniżej znajduje się wygenerowany plik *.po. Możesz użyć tego elementu, aby zrobić kopię zapasową bieżących nadpisań napisów.

en: The following provides a quick and easy way of replacing text.
pl: Poniżej przedstawiono szybki i łatwy sposób zastąpienia tekstu.

en: The following provides a quick and easy way of replacing text in @lang.
pl: Poniżej przedstawiono szybki i łatwy sposób zastąpienia tekstu w @lang.

en: String overrides
pl: Nadpisanie napisów

en: Provides a quick and easy way of replacing text on the site.
pl: Zapewnia szybki i łatwy sposób zastąpienia tekstu na stronie.
