String Overrides (7.x-1.9) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: File
sk: Súbor

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Your changes have been saved.
sk: Vaše zmeny boli uložené.

en: Replacement
sk: Náhrada

en: Original
sk: Originál

en: English
sk: Angličtina

en: Examples
sk: Príklady

en: Overrides
sk: Nahradenia

en: Context
sk: Kontext

en: Add row
sk: Pridať riadok

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
sk: Ak nie je počet polí dostatočný, kliknite sem a pridajte ďalšie možnosti.

en: Remove disabled strings
sk: Odstrániť nepovolené reťazce

en: Attach your *.po file here to import the string overrides.
sk: Pripojte sem váš *.po súbor pre naimportovanie nahradení reťazcov.

en: Which language to import the overrides to.
sk: Jazyk, do ktorého budú naimportované nahradenia.

en: The overrides have been imported.
sk: Nahradenia boli naimportované.

en: A file to import is required.
sk: Je požadovaný súbor pre naimportovanie.

en: The language you would like to export.
sk: Jazyk, ktorý chcete exportovať.

en: The <strong>String Overrides</strong> module provides a quick and easy way of replacing text.
sk: Modul <strong>String Overrides</strong> poskytuje rýchly a jednoduchý spôsob pre nahradenie textov.

en: Upload a *.po file here to import a collection of strings.
sk: Nahrajte sem *.po súbor pre naimportovanie kolekcie reťazcov.

en: The following is a generated *.po file. You can use this feature to backup the current String Overrides.
sk: Ďalej je vygenerovaný *.po súbor. Môžete použiť túto funkciu pre zálohu aktuálnych nahradení reťazcov.

en: The following provides a quick and easy way of replacing text.
sk: Ďalej poskytuje rýchly a jednoduchý spôsob pre nahradenie textov.

en: The following provides a quick and easy way of replacing text in @lang.
sk: Ďalej poskytuje rýchly a jednoduchý spôsob pre nahradenie textov v jazyku @lang.

en: String overrides
sk: Nahradenia textov

en: Provides a quick and easy way of replacing text on the site.
sk: Poskytuje rýchly a jednoduchý spôsob pre nahradenie textov na stránke.

en: Import a set of overrides from a *.po file.
sk: Importovať množinu nahradení z *.po súboru.

en: String Overrides
sk: Nahradenia textov

en: Provides a quick and easy way of replacing text.
sk: Poskytuje rýchly a jednoduchý spôsob pre nahradenie textov.
