String Overrides (7.x-1.9) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Language
tr: Dil

en: Enabled
tr: Etkin

en: File
tr: Dosya

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Your changes have been saved.
tr: Yaptığınız değişiklikler kaydedildi.

en: Original
tr: Orjinal

en: English
tr: İngilizce

en: Examples
tr: Örnekler

en: Context
tr: Bağlam (Context)

en: Add row
tr: Satır ekle

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
tr: Yukarıdaki kutu miktarı yeterli değilse, buraya tıklayarak daha fazla kutu ekleyebilirsiniz.
