String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: edit
ar: تحرير

en: Filter
ar: انتقاء

en: String
ar: المقطع

en: Languages
ar: اللغات

en: Context
ar: السياق

en: Original text
ar: النص الأصلى

en: Edit string
ar: تحرير المقطع

en: Delete string
ar: احذف المقطع

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
ar: أمتأكد أنك ترغب في حذف المقطع "%source"؟

en: String contains
ar: المقطع يحتوي

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
ar: اتركه خاليا لعرض جميع المقاطع. البحث حساس للحروف اللاتينية الكبيرة و الصغيرة.

en: Search in
ar: البحث في

en: String not found.
ar: المقطع غير موجود.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
ar: المقطع المُرسل يحتوي إتش.تي.إم.إل غير مسموح به: %string

en: The string has been saved.
ar: تم حفظ المقطع.

en: The string has been removed.
ar: تم حذف المقطع.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
ar: ترجمة الواجهة المدمجة و النصوص الأخرى.

en: No strings available.
ar: لا يوجد أي مقطع متوفر.
