String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: Reset
ast: Reafitar

en: edit
ast: editar

en: Filter
ast: Filtru

en: String
ast: Cadena

en: Languages
ast: Llingües
