String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: Reset
bg: Рестартирай

en: edit
bg: редактирай

en: Filter
bg: Филтър

en: String
bg: Стринг

en: Languages
bg: Езици

en: Original text
bg: Оригинален текст

en: Edit string
bg: Редактиране на стринг

en: Delete string
bg: Изтриване на стринг

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете този стринг "%source"?

en: String contains
bg: Стринга съдържа

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
bg: Оставете празно, за да видите всички стрингове. Различават се малки и главни букви.

en: Search in
bg: Търсене в

en: String not found.
bg: Стрингът не е намерен.

en: The string has been saved.
bg: Стрингът беше записан.

en: The string has been removed.
bg: Стрингът беше премахнат.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
bg: Превежда вградения интерфейс и опционно и друг текст.
