String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Language
bn: ভাষা

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ

en: Original text
bn: মূল লেখা

en: Edit string
bn: বাক্য সম্পাদনা

en: String contains
bn: বাক্যে যা থাকবে

en: The string has been saved.
bn: বাক্যটি সংরক্ষণ করা হয়েছে।

en: No strings available.
bn: কিছুই খুজে পাইনি।
