String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: edit
ca: edita

en: Filter
ca: Filtra

en: String
ca: Cadena

en: Languages
ca: Llengües

en: Original text
ca: Text original

en: Edit string
ca: Edita la cadena

en: Delete string
ca: Suprimeix la cadena

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
ca: Esteu segur que voleu suprimir la cadena «%source»?

en: String contains
ca: La cadena conté

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
ca: Deixeu-ho en blanc per a mostrar totes les cadenes. La cerca és sensible a les majúscules i minúscules.

en: Search in
ca: Cerca a

en: String not found.
ca: No s'ha trobat la cadena.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
ca: La cadena enviada conté HTML no autoritzat: %string

en: The string has been saved.
ca: S'ha desat la cadena.

en: The string has been removed.
ca: S'ha eliminat la cadena.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
ca: Traduïu la interfície i de forma opcional, altre text.

en: No strings available.
ca: No hi ha cadenes disponibles.
