String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: edit
el: επεξεργασία

en: Filter
el: Φίλτρο

en: String
el: Φράση

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Original text
el: Πρωτότυπο κείμενο

en: Edit string
el: Επεξεργασία φράσης

en: Delete string
el: Διαγραφή φράσης

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε τη φράση "%source";

en: String contains
el: Η φράση περιέχει

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
el: Αφήστε το κενό για να εμφανιστούν όλες οι φράσεις. Η αναζήτηση κάνει διάκριση κεφαλαίων-πεζών.

en: Search in
el: Αναζήτηση σε

en: String not found.
el: Δεν βρέθηκαν φράσεις.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
el: Το υποβληθέν αλφαριθμητικό περιέχει μη επιτρεπόμενο κώδικα HTML: %string

en: The string has been saved.
el: Η φράση αποθηκεύτηκε.

en: The string has been removed.
el: Η φράση αφαιρέθηκε.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
el: Μετάφραση της ενσωματωμένης διεπαφής και προαιρετικά άλλου κειμένου.

en: No strings available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμες συμβολοσειρές.
