String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Language
eo: Lingvo

en: Reset
eo: Restarigu

en: edit
eo: redakti

en: Filter
eo: Filtrilo

en: String
eo: Signovico

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Original text
eo: Originala teksto

en: Edit string
eo: Redaktu tekston

en: Delete string
eo: Forigi tekston

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
eo: Ĉu vi estas certa ke vi volas forigi teston: "%source"?

en: String contains
eo: Teksto enhavas

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
eo: Lasu malplena por montri ĉiujn tekstojn.  Majuskleco gravas por la serĉo.

en: Search in
eo: Serĉu en

en: String not found.
eo: Teksto ne trovita.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
eo: La sendita teksto enhavas malpermesitan HTML-eron: %string

en: The string has been saved.
eo: La teksto konserviĝis.

en: The string has been removed.
eo: La teksto estas forigita.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
eo: Traduku radik-interfacon kaj aliajn nedevigitajn tekstojn
