String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: edit
hy: խմբագրել

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: String
hy: Տող

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: String contains
hy: Տողը պարունակում է

en: Search in
hy: Որոնել

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
hy: Ներկայացված տողը պարունակում է անթույլատրելի  HTML %string
