String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Language
is: Tungumál

en: Reset
is: Endursetja

en: edit
is: breyta

en: Filter
is: Sía

en: String
is: Strengur

en: Languages
is: Tungumál

en: Context
is: Samhengi

en: Original text
is: Upprunalegur texti

en: Edit string
is: Breyta streng

en: Delete string
is: Eyða streng

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
is: Ertu viss að þú viljir eyða strengnum "%source"?

en: String contains
is: Strengur inniheldur

en: Search in
is: Leita í

en: String not found.
is: Strengur fannst ekki.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
is: Innsendi strengurinn inniheldur HTML sem ekki má nota: %string

en: The string has been saved.
is: Strengurinn hefur verið vistaður.

en: The string has been removed.
is: Strengnum hefur verið eytt.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
is: Þýða innbyggt viðmót og mögulega aðra texta.
