String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Language
jv: Basa

en: Reset
jv: Baléknā

en: edit
jv: sunting

en: Filter
jv: Saring

en: String
jv: Tembung

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Context
jv: Konték

en: Original text
jv: Teks asli

en: Edit string
jv: Sunting tembung

en: Delete string
jv: Busak tembung

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak tembung "%source"?

en: String contains
jv: Isi tembungé

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
jv: Kosongnā kanggo nampilna kabèh tenbung. Penggolékan iki mbédaknā huruf gedhé-cilik.

en: Search in
jv: Goleki nang

en: String not found.
jv: Tembungé ora ditemokna.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
jv: Tembung sing dikirim isiné ānā kode HTML sing ora diidinaké: %string

en: The string has been saved.
jv: Tembungé uwis disimpen.

en: The string has been removed.
jv: Tembung iki uwis dibuwang.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
jv: Terjemahna polatan gawan lan téks pilihan liyané.

en: No strings available.
jv: Ora ānā tembung sing cumawis.
