String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: edit
mn: засварлах

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: String
mn: Тэмдэгт

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Edit string
mn: Нийцийг өөрчлөх

en: The string has been saved.
mn: Тэмдэгт хадгалагдлаа.

en: The string has been removed.
mn: Тэмдэгт устгагдлаа.
