String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: edit
nn: endre

en: Filter
nn: Filtrer

en: String
nn: Streng

en: Languages
nn: Språk

en: Original text
nn: Opphavleg tekst

en: Edit string
nn: Rediger streng

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
nn: Er du sikker på at du vil slette strengen «%source»?

en: String contains
nn: Streng inneheld

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
nn: La feltet stå tomt for å vise alle strengar. Søket skil mellom små og store bokstavar.

en: Search in
nn: Søk i

en: String not found.
nn: Strengen vart ikkje funnen.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
nn: Tekststrengen inneheld ulovleg HTML: %string

en: The string has been saved.
nn: Strengen er lagra

en: The string has been removed.
nn: Strengen har vorte fjerna.
