String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ
