String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Language
sl: Jezik

en: Reset
sl: Ponastavi

en: edit
sl: uredi

en: String
sl: Niz

en: Languages
sl: Jeziki

en: Context
sl: Kontekst

en: Original text
sl: Izvorno besedilo

en: Edit string
sl: Uredi niz

en: Delete string
sl: Izbriši niz

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati niz "%source"?

en: String contains
sl: Izraz vsebuje

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
sl: Pustite prazno za prikaz vseh izrazov. Iskanje je občutljivo na velike in male črke.

en: Search in
sl: Išči v

en: String not found.
sl: Besede nismo našli.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
sl: Poslani niz vsebuje nedovoljen HTML: %string

en: The string has been saved.
sl: Izraz je bil shranjen.

en: The string has been removed.
sl: Beseda je bila odstranjena.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
sl: Prevajanje besedila vgrajenega v vmesnik in možnost prevoda ostalega besedila.
