String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: Reset
sq: Rifillo

en: edit
sq: ndrysho

en: Filter
sq: Filtri

en: String
sq: Vargu

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Context
sq: Konteksti

en: Original text
sq: Teksti orgjinal

en: Edit string
sq: Ndrysho frazën

en: Delete string
sq: Elemino frazën

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të fshini vargun "%source"?

en: String contains
sq: Vargu përmban

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
sq: Lëre bosh për të shfaqur të gjitha vargjet. Kërkimi ndikohet nga ndryshimi gërma të mëdha/vogla.

en: Search in
sq: Kërko në

en: String not found.
sq: Vargu nuk u gjet.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
sq: Vargu i shtuar përmban HTML të ndaluar: %string

en: The string has been saved.
sq: Vargu u ruajt.

en: The string has been removed.
sq: Vargu u largua.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
sq: Përkthe interfaqen e integruar dhe sipas dëshirës tekstet e tjerë.
