String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: edit
sr: измени

en: Filter
sr: Филтрирај

en: String
sr: Стринг

en: Languages
sr: Језици

en: Original text
sr: Изворни текст

en: String contains
sr: Низ знакова садржи

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
sr: Оставите празно да бисте приказали све низове карактера. Претрага разликује велика и мала слова.

en: Search in
sr: Тражи у

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
sr: Прослеђени текст садржи недозвољени <em>HTML</em>: %string

en: The string has been saved.
sr: Испис је сачуван.
