String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Language
sv: Språk

en: Reset
sv: Återställ

en: edit
sv: redigera

en: Filter
sv: Filtrera

en: String
sv: Sträng

en: Languages
sv: Språk

en: Context
sv: Sammanhang

en: Original text
sv: Originaltext

en: Edit string
sv: Redigera sträng

en: Delete string
sv: Radera sträng

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
sv: Är du säker på att du vill ta bort strängen "%source"?

en: String contains
sv: Textsträng innehåller

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
sv: Lämna tomt för att visa alla textsträngar. Sökningen skiljer på stora och små bokstäver.

en: Search in
sv: Sök i

en: String not found.
sv: Textsträngen hittades inte.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
sv: Den skickade textsträngen innehåller otillåten HTML: %string

en: The string has been saved.
sv: Textsträngen har sparats.

en: The string has been removed.
sv: Textsträngen har tagits bort.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
sv: Översätt det inbyggda gränssnittet och även annan text om så önskas.

en: No strings available.
sv: Inga strängar tillgängliga.
