String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Languages
ug: تىل

en: Original text
ug: ئەسلى تېكىست

en: Edit string
ug: سۆز-جۈملە تەھرىرلەش

en: String contains
ug: String  مەزمۇنى

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
ug: بارلىق سۆز-جۈملىلەرنى كۆرسىتىش ئۈچۈن بوش ئورون قويۇڭ. ئىزدەش نەتىجىسى case sensitive.

en: Search in
ug: ئىزدەش

en: The string has been saved.
ug: تەرجىمە ساقلاندى.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
ug: بەت يۈزىدىكى سۆز-جۈملىلەر ۋە باشقا تېكىستلارنى تەرجىمە قىلىش.
