String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: Reset
af: Herstel

en: edit
af: redigeer

en: Filter
af: Filtreer

en: Languages
af: Tale

en: Original text
af: Oorspronklike teks

en: Edit string
af: Wysig string

en: Delete string
af: Skrap string

en: String contains
af: String bevat

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
af: Los leeg om alle stringe te vertoon. Die soektog is kassensitief.

en: Search in
af: Soek in

en: String not found.
af: String nie gevind nie.

en: The string has been saved.
af: Die string is gestoor.
