String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: Reset
be: Скінуць

en: edit
be: рэдагаваць

en: Filter
be: Фільтраваць

en: String
be: Радок

en: Languages
be: Мовы

en: Context
be: Кантэкст

en: Original text
be: Арыгінальны тэкст

en: Edit string
be: Змяніць радок

en: Delete string
be: Выдаліць радок

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
be: Вы сапраўды жадаеце выдаліць радок "%source"?

en: String contains
be: Радок утрымоўвае

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
be: Пакіньце пустым, каб паказваліся ўсе радкі. Пошук улічвае рэгістр.

en: Search in
be: Пошук у

en: String not found.
be: Радок не знойдзены.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
be: Паданы радок утрымлівае недазволены HTML: %string

en: The string has been saved.
be: Радок быў захаваны.

en: The string has been removed.
be: Радок быў выдалены.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
be: Перакласці ўбудаваны інтэрфейс і, па жаданню, іншы тэкст.

en: No strings available.
be: Няма даступных радкоў.
