String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: String
bo: ཡིག་ཕྲེང

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Original text
bo: མ་ཡིག

en: Edit string
bo: ཡིག་ཕྲེང་རྩོམ་སྒྲིག

en: Delete string
bo: ཡིག་ཕྲེང་བསུབ་པ

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
bo: ཡིག་ཕྲེང་%source་ཞེས་པ་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: String contains
bo: ཡིག་ཕྲེང་དུ་འདུས་པའི་ཡི་གེ

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
bo: སྟོང་བར་བསྐྱུར་ནས་ཡིག་ཕྲེང་ཡོངས་སྟོན་པ་དང་། འཚོལ་བཤེར་བྱེད་དུས་ཆེ་འབྲི་དང་ཆུང་འབྲི་ལ་ཁྱད་པར་ཡོད།

en: Search in
bo: འཚོལ་སའི་གནས

en: String not found.
bo: ཡིག་ཕྲེང་རྙེད་མ་ཐུབ།

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
bo: ཡར་སྤྲོད་བྱས་པའི་ཡིག་ཕྲེང་དུ་སྤྱད་མི་ཆོག་པའིHTML མཚན་བྱང་འདུས་ཡོད། %string

en: The string has been saved.
bo: ཡིག་ཕྲེང་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: The string has been removed.
bo: ཡིག་ཕྲེང་དེ་བསུབ་ཟིན།

en: Translate the built in interface and optionally other text.
bo: ནང་སྒྲིག་གི་འཆར་ངོས་ཡིག་སྒྱུར་བྱེད་པ་དང་རང་འདོད་ལྟར་ཡི་གེ་གཞན་དག་ཀྱང་སྒྱུར་ཆོག
