String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta3) - en to dz translation catalogue (17 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: String
dz: ཡིག་རྒྱུན།

en: Original text
dz: ཚིག་ཡིག་ངོ་མ།

en: Edit string
dz: ཡིག་རྒྱུན་ཞུན་དག་འབད་

en: Delete string
dz: ཡིག་རྒྱུན་བཏོན་གཏང་

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
dz: ཡིག་རྒྱུན་ཚུ་ཆ་མཉམ་སྟོན་ནི་དོན་ལུ་  སྟོངམ་བཞག   འཚོལ་ཞིབ་འདི་ཡི་གུ་ཆེ་ཆུང་གི་ཉན་ཁ་ཨིན་མས།

en: Search in
dz: ནང་ན་འཚོལ་ཞིབ་འབད།

en: String not found.
dz: ཡིག་རྒྱུན་མ་ཐོབ།

en: The string has been saved.
dz: ཡིག་རྒྱུན་འདི་སྲུང་ཡོད།

en: The string has been removed.
dz: ཡིག་རྒྱུན་འདི་རྩ་བསྐྲད་གཏང་ནུག
