String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: Reset
et: Tühista

en: edit
et: muuda

en: Filter
et: Filtreeri

en: String
et: Sõne

en: Languages
et: Keeled

en: Context
et: Kontekst

en: Original text
et: Originaaltekst

en: Edit string
et: Sõne muutmine

en: Delete string
et: Kustuta tekst

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
et: Olete kindel stringi "%source" kustutamises?

en: String contains
et: Sõne sisaldab

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
et: Kõigi sõnede näitamiseks jäta tühjaks. Otsing eristab suur- ja väiketähti.

en: Search in
et: Otsitakse valikust

en: String not found.
et: Sõnet ei leitud.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
et: Sisestatud string sisaldab lubamatut HTML koodi: %string

en: The string has been saved.
et: Sõne on salvestatud.

en: The string has been removed.
et: Sõne on eemaldatud.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
et: Sisseehitatud kasutajaliidese ja valikuliselt muu teksti tõlkimine.

en: No strings available.
et: Ühtegi sõnet pole saadaval.
