String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Reset
eu: Garbitu

en: edit
eu: editatu

en: Filter
eu: Iragazkia

en: String
eu: Katea

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Context
eu: Testuingurua

en: Original text
eu: Jatorrizko testua

en: Edit string
eu: Editatu katea

en: Delete string
eu: Ezabatu katea

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
eu: Ziur al zaude "%source" katea ezabatu nahi duzula?

en: String contains
eu: Kateak dauka

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
eu: Utzi hutsik kate guztiak erakusteko. Bilaketa honek maiuskulak eta minuskulak bereizten ditu.

en: Search in
eu: Bilatu honetan

en: String not found.
eu: Katea ez da aurkitu.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
eu: Bidalitako kateak onartzen ez den HTML kodea darama: %string

en: The string has been saved.
eu: Katea gorde da.

en: The string has been removed.
eu: Katea ezabatua izan da.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
eu: Itzuli eratutako interfazea eta beste hainbat testu.

en: No strings available.
eu: Ez dago katerik eskuragarri.
