String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Language
gl: Idioma

en: Reset
gl: Reiniciar

en: edit
gl: editar

en: Filter
gl: Filtro

en: String
gl: Cadea

en: Languages
gl: Idiomas

en: Context
gl: Contexto

en: Original text
gl: Texto orixinal

en: Edit string
gl: Editar cadea

en: Delete string
gl: Eliminar cadea

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
gl: Estás seguro de querer borrar a cadea "%source"?

en: String contains
gl: A cadea contén

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
gl: Deixar en branco para mostrar todas as cadeas. A busca distingue maiúsculas e minúsculas.

en: Search in
gl: Buscar en

en: String not found.
gl: Cadea non atopada.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
gl: A cadea enviada contén HTML non permitido: %string

en: The string has been saved.
gl: Gardouse a cadea.

en: The string has been removed.
gl: A cadea foi quitada.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
gl: Traducir a interface integrada e opcionalmente outros textos.

en: No strings available.
gl: Ningún texto dispoñible.
