String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: String
gu: સ્ટ્રીંગ

en: Languages
gu: ભાષાઓ
