String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Language
hu: Nyelv

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: edit
hu: szerkesztés

en: Filter
hu: Szűrő

en: String
hu: Karaktersorozat

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Original text
hu: Eredeti szöveg

en: Edit string
hu: Karaktersorozat szerkesztése

en: Delete string
hu: Karaktersorozat törlése

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
hu: „%source” karaktersorozat biztosan törölhető?

en: String contains
hu: A karaktersorozat tartalma

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
hu: Az összes karaktersorozat megtekintéséhez maradjon üresen. A keresés kisbetű/nagybetű érzékeny.

en: Search in
hu: Keresés

en: String not found.
hu: A karaktersorozat nem található.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
hu: A beküldött karaktersorozat nem megengedett HTML kódot tartalmaz: %string

en: The string has been saved.
hu: A karaktersorozat elmentve.

en: The string has been removed.
hu: A karaktersorozat törölve.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
hu: A beépített felület és esetleg más elemek fordítása.

en: No strings available.
hu: Nincs elérhető karaktersorozat.
