String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Reset
kk: Ысыру

en: edit
kk: түзету

en: Filter
kk: Фильтрле

en: String
kk: Жазба жолы

en: Languages
kk: Тілдер

en: Original text
kk: Түпнұсқа

en: Edit string
kk: Жолды өңдеу

en: Delete string
kk: Жолды жою

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
kk: "%source" жолын жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: String contains
kk: String құрамды

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
kk: Бос қалдырыңыз, барлық жолдарды көрсету үшін. Іздеу тізімін есепке ала отырып.

en: Search in
kk: Іздестіру

en: String not found.
kk: Жол табылмады.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
kk: берілген жолында руқсат етілмеген HTML: %string бар

en: The string has been saved.
kk: Жол сақталмады.

en: The string has been removed.
kk: Жол жойылды

en: Translate the built in interface and optionally other text.
kk: Интерфейсті және мүмкін болған басқа да мәтіндерді аудару.
