String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Filter
ku: پاڵێو

en: String
ku: ڕیزبەند

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا

en: Original text
ku: دەقی بنەڕەت

en: Edit string
ku: دەسکاریکردنی ڕیزبەند

en: Delete string
ku: سڕینەوەی ڕیزبەند

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ڕیزبەندی "%source"؟

en: String contains
ku: ڕیزبەند تێیدایە

en: Search in
ku: بگەڕێ له‌

en: String not found.
ku: ڕیزبەند نەدۆزرایەوە.

en: The string has been saved.
ku: ڕیزبەند پاشەکەوت کرا

en: The string has been removed.
ku: ئەم دەزووە سڕاوەتەوە

en: No strings available.
ku: هیچ ڕیزبەندێک نییە.
