String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: Reset
lv: Attīrīt

en: edit
lv: labot

en: Filter
lv: Filtrēt

en: String
lv: Virkne

en: Languages
lv: Valodas

en: Context
lv: Konteksts

en: Original text
lv: Sākotnējais teksts

en: Edit string
lv: Labot simbolu rindu

en: Delete string
lv: Dzēst simbolu rindu

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
lv: Vai jūs tiešām vēlaties izdzēst virkni "%source"?

en: String contains
lv: Virkne satur

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
lv: Atstājiet tukšu, lai rādītu visas rindas. Meklēšana ir reģistra atkarīga.

en: Search in
lv: Meklēt

en: String not found.
lv: Simbolu rinda nav atrasta.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
lv: Iesniegtā virkne satur neatļautus HTML: %string

en: The string has been saved.
lv: Simbolu rinda saglabāta.

en: The string has been removed.
lv: Simbolu rinda aizvākta.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
lv: Drupal un citu saskarnes tekstu tulkošana.

en: No strings available.
lv: Nav pieejama neviena simbolu virkne.
