String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Original text
my: မူလစာသား

en: The string has been saved.
my: စာကြောင်းကို သိမ်းဆည်းလိုက်ပါပြီ။

en: The string has been removed.
my: စာကြောင်းများဖယ်ရှားပြီးပါပြီ..
