String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Language
oc: Lenga

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: edit
oc: modificar

en: Filter
oc: Filtrar

en: String
oc: Cadena de caractèrs

en: Languages
oc: Lengas

en: Context
oc: Contèxte

en: Original text
oc: Tèxte original

en: Edit string
oc: Modificar lo tèrme

en: Delete string
oc: Suprimir lo tèrme

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
oc: Sètz segur que volètz suprimir la cadena « %source » ?

en: String contains
oc: La cadena conten

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
oc: Daissar void per afichar totes los tèrmes. La recèrca es sensibla a la cassa.

en: Search in
oc: Recercar dins

en: String not found.
oc: Tèrme pas trobat.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
oc: La cadena soumise conten de balisas HTML invalidas : %string

en: The string has been saved.
oc: Lo tèrme es estat enregistrat.

en: The string has been removed.
oc: La cadena es estada suprimida.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
oc: Tradusir l'interfàcia de l'utilizaire, e tanben, potencialament de tèxtes mai.

en: No strings available.
oc: Cap de cadena pas disponibla.
