String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Language
uk: Мова

en: Reset
uk: Скинути

en: edit
uk: редагувати

en: Filter
uk: Фільтр

en: String
uk: Рядок

en: Languages
uk: Мови

en: Context
uk: Контекст

en: String overrides
uk: Підміна Рядків

en: Original text
uk: Оригінальний текст

en: Edit string
uk: Змінити рядок

en: Delete string
uk: Видалити рядок

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити рядок "%source"?

en: String contains
uk: Рядок містить

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
uk: Щоб показати усі рядки, залишіть поле порожнім. Пошук є чутливим до регістру.

en: Search in
uk: Шукати

en: String not found.
uk: Рядка не знайдено.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
uk: Поданий рядок містить заборонений HTML: %string

en: The string has been saved.
uk: Рядок збережено.

en: The string has been removed.
uk: Рядок було видалено.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
uk: Переклад вбудованого інтерфейсу та додатково іншого тексту

en: No strings available.
uk: Рядкі відсутні.
