String Overrides Advanced (7.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: edit
am: አስተካክል

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: String
am: ሕብረቁምፊ

en: String contains
am: ሕብረቁምፊው የሚያካትተው

en: Search in
am: በዚህ ውስጥ ፈልግ

en: Translate the built in interface and optionally other text.
am: አብሮገነብ በይነገጽውን እንዲሁም ሌሎች ጽሑፎችን  ተርጉም።
