String Overrides Advanced (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Reset
he: איתחול

en: edit
he: עריכה

en: Filter
he: סינון

en: String
he: מחרוזת

en: Context
he: הקשר

en: Original text
he: הטקסט המקורי

en: Edit string
he: עריכת מחרוזת

en: Delete string
he: מחיקת מחרוזת

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
he: האמנם ברצונך למחוק את המחרוזת "%source"?

en: String contains
he: מחרוזת שמכילה

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
he: השאירו ריק כדי להציג את כל המחרוזות. החיפוש רגיש להבדל בין אותיות לועזיות קטנות וגדולות.

en: Search in
he: חיפוש ב

en: String not found.
he: מחרוזת לא נמצאה.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
he: המחרוזת שנשלחה כוללת HTML אסור: %string

en: The string has been saved.
he: המחרוזת נשמרה.

en: The string has been removed.
he: המחרוזת הוסרה.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
he: תרגום הממשק המובנה ואופציונלית גם טקסט אחר.

en: No strings available.
he: אין מחרוזות זמינות.
